Ako ušetriť na nákupoch

Niektorí ekonómovia tvrdia, že kríza už pominula, no iní im oponujú, že tomu tak nie je a kríza stále pokračuje. Nech je tomu už akokoľvek, ušetriť nejaké eurá pri nákupoch sa vždy oplatí.

Virtuálne sídlo pre Vaše podnikanie

Chcete začať s podnikaním a založiť si firmu? Plánujete zmeniť živnosť na sročku? Aby ste si mohli založiť firmu, budete na to potrebovať registračné sídlo, čiže adresu, ktorá sa zapisuje do Obchodného registra.

Kupujute plavky 2013? V nákupných centrách máte smolu

Zháňate v tomto období na rýchlo plavky? Pravdepodobne sa vyberiete do najväčších nákupných centier v našom hlavnom meste a očakávate širokú ponuku a možnosť veľkého výberu. Budete potešení alebo vo vás zavládne sklamanie a poviete si, že ste radšej mali sedieť doma? Tento pokus sme urobili za vás.

Aplikácia od Lyoness šetrí čas aj peniaze

Od teraz nakupujte jednoducho so svojím smartfónom alebo s tabletom, bez toho aby ste museli použiť peniaze alebo karty. Je to pravda nakupovanie s Lyoness je úplne jednoduché. Namiesto nepotrebných vecí vám stačí len mobilný prístroj a App Lyoness a môžete ľubovoľne nakupovať u obchodných partnerov.

Hydratačný krém proti vráskam

Môj krémik je exkluzívny vysoko účinný hydratačný krém proti vráskam. Krém je vyvinutý na základe špeciálne navrhnutej receptúry, ktorá pleť hydratuje prírodnou cestou. Hydratačný krém zároveň výrazne spomaľuje starnutie pleti.

Ako sa správne robí E-mail marketing

Pojem email marketing a jeho využívanie u nás stále ešte nie je tak rozšírený, ako tomu je v zahraničí, kde ho úspešne využíva mnoho podnikateľov a to nielen tých internetových.

Orgonit a orgonový harmonizér

Orgonitové a orgonové harmonizéry nás chránia pred elektromagnetickým žiarením (smogom), ktorý nás v súčasnom svete obklopuje na každom kroku. Zároveň majú harmonizujúce účinky, čistia a nabíjajú nás, ako aj náš okolitý priestor životadárnou orgonovou energiou.

Chlorella - prírodný výživový doplnok

Chlorella vďaka svojmu obsahu výživných látok a účinkom sa často označuje aj ako tzv. superpotravina. Priaznivé účinky Chlorelly sú dokázané vedcami po celom svete a tiež sú dobre známe aj zo skúseností ľudí, ktorí ju pravidelne konzumujú.

Zelený jačmeň - zdravie z prírody

Zelený jačmeň alebo aj mladý jačmeň je výživový doplnok, ktorý sa získava zo sušenej šťavy z výhonkov z mladého jačmeňa. Jeho výnimočnosť spočíva v bohatej koncentrácii na široké spektrum výživných látok s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus.

Schindeleho minerály – zdravie ukryté v kameňoch

Trápi Vás dna, cukrovka, vysoký krvný tlak, reumatizmus, osteoporóza či iné choroby znižujúce úroveň Vášho života? Vyskúšajte Schindeleho minerály, ktoré sú účinným potravinovým doplnkom pri mnohých chorobách a bolestiach.

Krém proti vráskam Môj krémik

Túžite si udržať vašu pleť pružnú, hladkú, jemnú a prirodzene hydratovanú? Chcete úspešne bojovať proti vráskam a starnutiu pokožky? Môj krémik je exkluzívny kozmetický krém s obsahom látok aktívnych v boji proti vráskam.

Pravé kožené výrobky LandLeder

Túžite po vôni kože? LandLeder je nová značka – ktorú si obľúbilo mnoho zákazníkov nášho eshopu.

Ubytovanie v Bojniciach - Mlynárov dom

Bojnice, mesto známe predovšetkým Bojnickým zámkom, ponúka svojim návštevníkom mnoho atrakcií a zážitkov. Vďaka výbornej polohe v srdci Slovenska, sú Bojnice dostupné pre každého. Prečo by ste teda mali navšíviť Bojnice?

Pravda o krájacích doskách

Krájacie dosky sú niečím, s čím sa stretávame prakticky každý deň – a napriek tomu o nich vieme žalostne málo. O tom, ktoré z nich sú najšetrnejšie k nožom, ktoré sú najhygienickejšie alebo najjednoduchšie na údržbu, sa dočítate nižšie. A verte, že odteraz si dáte pozor, na čom krájate svoje potraviny.

Vyhrajte každý mesiac multifunkčnú šatku!

Len jedným kliknutím sa môžete dostať každý mesiac do losovania o super multifunkčnú šatku. Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku a každý mesiac máte šancu vyhrať.

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.