Chcete šetriť a neviete ako? Používajte LED produkty!

Naše LED svietidlá ponúkajú nasledujúce výhody: Vynikajúce riadenie teploty pre dlhšiu životnosť svietidiel (až 50.000 hodín) Nižšia spotreba energie znamená vyššiu energetickú účinnosť a tým pádom nízke náklady na elektrickú energiu. Vďaka malým rozmerom majú naše svietidlá vačšiu flexibilitu a umožňujú vačšiu variabilitu osvetlenia. Aj pri malých rozmeroch sú naše svietidlá robustné a pevné, nemajú žiadne vlákna, ktoré môžu byť poškodené v dôsledku menšieho nárazu alebo vibráciami.

Motivačná literatúra na upbook.sk

Každý z nás je určite obklopení rodinou a blízkymi priateľmi. Počas kalendárneho roka vstaneme do dní, keď naši najbližší oslavujú svoj sviatok, výročie alebo blížiace sa Vianoce. Vtedy všetci premýšľame ako obdariť svojich najbližších originálnym darčekom a každý rok je ťažšie a ťažšie niečo vymyslieť. Darovanie kníh je už stáročia stará, ale stále neotrepaná tradícia ktorá má svoje čaro.

Mysli a zbohatni – kniha, ktorá Vám ukáže ako zbohatnúť

Knihy majú rôzne osudy. Niektoré si pozornosť čitateľa udržia iba pár rokov, k iným sa opakovane vracajú stále nové generácie čitateľov a stávajú sa klasikou. Väčšina takýchto kníh patrí do kategórie beletrie. Literatúra faktu zvyčajne nevyjde z previerky časom víťazne. O to väčšiu pozornosť si zaslúžia tituly, ktorých popularita rokmi nielen neklesá ale naopak rastie. Keby sa zostavoval rebríček takýchto titulov, kniha Napoleona Hilla Mysli a zbohatni by sa určite umiestnila na jednom z popredných miest.

Freerider SkateCycle

Freerider Skatecycle je nový, inovatívny produkt pre voľnú jazdu od štúdia Brooklyn Workshop, ktoré na trh prináša nové netradičné produkty.

Sladká Kytica - originálny darček

Originalita a jedinečnosť! Ak chceme niekoho obdarovať, zvyčajne kúpime darček kvety alebo dezert. Kytica kvetov po čase uvädne a sladkosti sa zjedia. ...a darček zmizne bez stopy veľmi rýchlo! Každá Sladká kytica originál je pripravená z chutných sladkostí a kvalitných umelých kvetov. Kytice sú trvácne a nemenia tvar ani po dlhých mesiacoch!

Už ste skúsili zdravé produkty OKG?

Vyskúšali ste už niektorý z produktov OKG? Že nie? Tak na čo ešte čakáte?

Hry a hračky od eshopu Prenasedeti.sk

Hry a hračky na von, k vode, na piesok, do záhrady.

Aké hry vymyslieť pre deti vonku, aby sa nenudili a rozvíjali sa? Chceme zábaviť malé či veľké deti? Hrať sa môžu všetky deti na sídlisku, pred domom v záhrade, pri vode... Avšak iná hra je vhodná pre ročné dieťa, iná hračka pre trojročné dieťa a iná pre desaťročné deti.

Získajte návštevníkov cez banerovú reklamu a PPC

Význam reklamy je snáď každému podnikateľovi jasný, aj keď sa určite nájdu aj taký, pre ktorých je to mrhanie peňazí. Reklama určite nie je zadarmo, no na druhú stranu, kvalitná reklama dokáže podnikateľovi priniesť naspäť oveľa viac peňazí, ako do nej vložil. Ak chcete, aby Váš internetový obchod navštevovalo čo najviac ľudí, musíte sa im nejakým spôsobom ukázať. Jednou z možností sú reklamné kampane a to buď formou banerovej reklamy alebo PPC systémov.

SEO optimalizácia internetového obchodu, eshopu

Snáď každý prevádzkovateľ internetového obchodu túži, aby sa práve ten jeho umiestňoval v internetových vyhľadávačoch (napríklad Google) na popredných miestach. Dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch Vám zabezpečí veľké množstvo návštevníkov, ktorých môžte premeniť na svojich zákazníkov. Prostriedkom, ako sa dostať na najlepšie pozície je SEO optimalizácia.

Reklama, marketing a zvyšovanie návštevnosti internetového obchodu

Internetový obchod, ktorý chce byť naozaj úspešný a neuspokojí sa len s predajom pár jednotlivcom, sa bez dobrého marketingu určite nezaobíde. V súčasnosti existuje na Slovensku obrovské množstvo e-shopov a ich počet neustále stúpa. Presadiť sa v tak veľkej konkurencii nie je vôbez jednoduché. ALE PREDSA SA TO DÁ!!!

Máte radi Vianoce?

A čo na nich máte najradšej? Vianočný punč? Cigánsku? Vyzdobené mestá a dediny? Zasnežené kopce?

Ako si založiť internetový obchod (e-shop)

Stále sa zvyšujúci záujem ľudí o nákup cez internet privádza mnohých podnikateľov k myšlienke založiť si vlastný internetový obchod, v ktorom chcú ponúknuť či už svoje výrobky, alebo tovar od iných výrobcov. Impulzom sú určite aj relatívne nízke náklady na založenie a prevádzku internetového obchodu. Chceli by ste aj Vy mať vlastný e-shop, ale neviete ako na to? V tomto článku Vám poradíme, ako si vlastný e-shop otvoríte.

Ako nakupovať bezpečne na internete

No file selected.

Čoraz viac užívateľov internetu využíva pohodlné a výhodné online nakupovanie. Aj preto môžme nájsť množstvo internetových obchodov a stále pribúdajú nové. Tento svet žiaľ nie je dokonalý, takže môžeme naraziť aj na menej serióznych obchodníkov, ktorí nám nakupovanie na internete dokonale znechutia. Preto Vám prinášame pár tipov bezpečného nakupovania na internete, ktoré Vám pomôžu vyhnúť sa neserióznym e-shopom.

Adidas, Nike, Samsung, Canon, Nokia, Apple - preferované značky v slovenských e-shopoch

Nákup cez internet je zo dňa na deň populárnejší a je už len málo ľudí s prístupom na internet, ktorí neskúsili nákup v niektorom z mnohých e-shopov. Nebolo by preto zlé pozrieť sa na to, aké kategórie a značky sú u Slovákov najpopulárnejšie.

Online nakupovanie s registráciou alebo bez registrácie

Väčšina slovenských eshopov vyžaduje od svojich nových zákazníkov, aby vykonali registráciu predtým, ako začnú nakupovať alebo počas samotnej realizácie nákupu v internetovom obchode. Majú však zákazníci vždy chuť zaregistrovať sa a nakupovať v eshopoch, ktoré to od nich vyžadujú?

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.