Športové hodinky Casio Pro Trek PRW-5000T-7ER

V pohodlí kancelárie alebo na horskej túre - vždy s profesionálnym vybavením: vždy by ste mali mať u seba novinku CASIO PRO TREK PRW-5000T-7ER. S týmto univerzálnym modelom - po dlhej dobe - spoločnosť Casio znovu uvádza na trh hodinky rady PRO TREK s analógovo digitálnym zobrazením.

Každý druhý užívateľ internetu na Slovensku nakupuje cez internet

Viac ako polovica užívateľov internetu na Slovensku si zvykne aspoň raz za mesiac a častejšie prezerať stránky rôznych internetových obchodov. Službu nakupovanie cez internet využíva na Slovensku zhruba každý druhý užívateľ internetu. V porovnaní s minulým rokom ide o viac ako desaťpercentný nárast. Vyplýva to z prieskumov spoločnosti GfK Slovakia.

Vrátenie tovaru zakúpeného v internetovom obchode

Možno sa Vám to už stalo. Objednali ste si cez internet tovar, no po jeho doručení a rozbalení ste prišli na to, že Vám z určitých dôvodov nevyhovuje. Dôvodov môže byť naozaj veľa, či už je to veľkosť, farba, štýl, materiál, strih... Takýto tovar budete chcieť určite vymeniť alebo dokonca vrátiť s tým, že požadujete vrátenie peňazí. Aké sú Vaše práva a ako máte postupovať?

Čo získate registráciou na nakupujemzdomu.sk

V zozname slovenských eshopov máte 2 možnosti registrácie svojho internetového obchodu do katalógu. Prvá možnosť je základná registrácia, ktorá je úplne zdarma. Druhá je platený prednostný zápis, ktorý Vám zaručí väčšiu návštevnosť, čiže do Vášho eshopu privedie omnoho viac potencionálnych zákazníkov.

Turistický batoh ZADARMO

Len do konca októbra 2010 máte možnosť získať značkový turistický batoh zadarmo. Stačí, ak nakúpite v internetovom obchode OutdoorWorld tovar od slovenského outdoorového výrobcu Treksport. Pokiaľ nakúpite tovar značky Treksport nad 120,- EUR, získate zadarmo batoh Treksport Odin 22. Ak Váš nákup tovaru značky Treksport presiahne 250,- EUR, dostanete od nás zadarmo perfektný batoh Treksport Ladakh 55.

Prečo pridať eshop do katalógu?

Internetové katalógy navštevujú denne tisíce návštevníkov, ktorých katalógy cielene nasmerujú na internetové obchody presne podľa ich záujmu. Pre eshopy sú títo ľudia, ktorí ešte nemajú vybratý internetový obchod, v ktorom budú nakupovať, zaujímavá cieľová skupina. Registráciou v zozname internetových obchodov tak dáte o sebe vedieť potenciálnym zákazníkom. Samozrejme, čím lepšiu pozíciu v katalógu máte, tým viac návštevníkov Vášho obchodu môžte získať. A logicky, tým aj viac predávate - zarábate.

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.