Erotické prádlo pre menej odvážne

Erotické prádlo pre menej odvážne

Patríte medzi ženy ktoré by radi erotické prádlo, ale nemáte v sebe toľko odvahy aby ste sa v ňom prešli pred svojim partnerom? Každá z nás je iná a niektoré sme viac či menej odvážne a hanblivé. Skúsime Vám poradiť ako si vybrať zvodné a decentné prádlo.

Dôležitý je strih

Aby bolo prádlo erotické, nie je hneď dôležité aby ste mali odhalené všetky partie svojho tela. Na výber je množstvo modelov s použitím čipky ktorá lemuje košíčky, po prípade ramienka košieľky či súpravičky.  Pre začiato voľte krajku v rovnakej farbe ako zbytok prádla po prípade môžete vyskúšať aj kontrastné kombinácie farieb. Je to len na Vašom zvážení.

Pokiaľ si neviete rady, tak Vám radi pomôžu a poradia na krasnazena.sk

Správny výber farby

Ak nemáte odvahu na príliš sexi prádlo tak skúste experimentovať s farbami. Správne zvolená farba prádla môže spraviť zázraky s vašim partnerom. Napríklad taká čierna sa hodí takmer každej žene a v kombinácii s ružovou sa stanete neodolateľnou.

Výber materiálu

Ak patríte medzi hanblivejšie či máte pár kilogramov naviac tak voľte model ktorý nie je priliehavý. Ideálne sú nočné košieľky zo saténu v ktorých budete pôsobiť veľmi elegantne a decentne. Môžete siahnuť aj po súpravičkach spodnej bielizne kde sa kombinujú krátke šortky s tielkom taktiež zo saténu.

Zdielajte tento článok na sociálnych sieťach

Komentáre (0)

Napísať komentár

Komentujete ako hosť.

Zrušiť Odosielam komentár ...

Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov

  • Prehľadný zoznam slovenských internetových obchodov, vďaka ktorému sa stane Vaše online nakupovanie jednoduchším.
  • Máte internetový obchod, ktorý sa ešte nenachádza v katalógu Nakupujem z domu? Neváhajte zaregistrovať sa a získať tak ďalších potencionálnych zákazníkov.